Fiyatların Artışı Hakkında (Ocak 2024)

Değerli müşterilerimiz, Mevcut ekonomik durumların daha da zorlaştığı ülkemizde bulunduğumuz sektörün şartları döviz endeksli donanım, yazılım, lisans, veri merkezi maliyetleri ve personel giderlerinin artışları sebebi ile hizmet devamlılığın kalitesinin sağlıklı şekilde devam edebilmesi için bu artışın zorunlu ... Devamını Oku »

10th Jan 2024
Fiyatların artışı hakkında

Firmamızın alan adı (domain) konusunda partneri olduğu yurt dışındaki yazman firmalarla TL üzerinden alım gerçekleştirmekteyiz. Lakin TL alım fiyatlarımız $ kuruna göre belirli aralıklarla güncellenmekte olup bir sonraki güncellemeye kadar kur sabitlenmektedir. En son güncelleme $ = 6 TL iken gerçekleşmiş olup kısa bir süre ... Devamını Oku »

15th Jul 2021
Veritabanı Bakım Duyurusu

Sayın müşterilerimiz ve ilgili kişiler,Sitemizin veritabanında bazı optimizeler ve düzenlemeler yapılmıştır.Bu düzenlemeler aşağıdaki gibidir.Sistem tarafından gönderilen, müşteri panelinizden de görüntüleyebildiğiniz e-mail kayıtları temizlenmiştir.Yaptığınız tüm domain sorguları veritabanımıza kaydedilmekte ... Devamını Oku »

15th Jun 2018
Sevinç Bilişim SMS Bilgilendirme Servisi

Ücretsiz SMS ile bilgilendirme hizmeti aktif edilmiştir.Artık müşteri panelinizde yaptığınız şifre değişikliklerini, fatura takiplerinizi gibi tüm aktivite ve uyarılardan cep telefonunuza gelen kısa mesaj ile anında haberdar olabilirsiniz. Bu hizmetten ücretsiz yararlanmak için lütfen müşteri panelinizde bulunan Kişisel ... Devamını Oku »

15th Jun 2018
Bakım Çalışması Hk.

Değerli Müşterilerimiz, 20 Haziran Çarşamba ve 21 Haziran Perşembe sabahları 00:00 – 06:00 saatleri arasında Sevinç Bilişim Network omurgasında bakım çalışması yapılması planlanmıştır. Bakım çalışması dahilinde Sevinç Bilişim Network omurgasındaki router’ların yazılım ve port güncellemeleri ... Devamını Oku »

15th Jun 2018
Hosting Sponsorluğu

İnternet’i çok seviyoruz. Gelişimine katkıda bulunmak istiyoruz. Bu anlamda Sevinç Bilişim,her yıl sayısız internet sitesine ve sosyal sorumluluk projesine sponsorluk yapıyor. Eğer sitenizin, aşağıdaki şartlara uygun olduğunu düşünüyorsanız Sevinç Bilişim size de hosting sponsoru olabilir.   *Siteniz kar amacı ... Devamını Oku »

15th Jun 2018
Sevinç Bilişim Yenilendi.!

Sektörümüzdeki gelişmelere uyum sağlayabilmek adına; alt yapımızda, hizmet ağımızda, size sağladığımız teknik destek konularında pek çok güçlendirmeler yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.   Uzun süredir üzerinde çalıştığımız sitemiz gün itibari ile aktif etmiş bulunuyoruz. Sitemizin belli yerlerinde hatalar ... Devamını Oku »

14th Jun 2018